Zamieniam doglife w „Fakt” – kobieta karmi piersią swojego psa (zdjęcia!)

Dawno takiego tematu nie było na doglife, a nie ukrywam, że uwielbiam wszelkie dziwactwa – nieudane operacje plastyczne i ekstremalne modyfikacje ciała.

Tutaj też jest dobrze – pani Terri Graham swoje uczucia macierzyńskie w ekstremalnym stopniu przelała na ukochanego mopsa. Jako że dwójka jej dzieci wymagała karmienia butelką, pani czuła się niespełniona, bo brakowało jej karmienia piersią. Dało się temu zaradzić – wystarczyło nauczyć mopsa ssania cycka.

Mops ma 9 lat, jest psem córki pani Graham i ma na imię Spider. Historia została opisana przez magazyn Closer.

Wiele osób oczywiście stwierdziła, że pani jest szalona (paru psychologów zaoferowało swoją pomoc), ale ona uważa, że pies jest odżywiony, a ona szczęśliwa:

Kiedy Spider ssie moją pierś  wreszcie czuję się spełniona, jak dobra matka.

Wszystko zaczęło się od tego, że pies ze smakiem oblizał butelkę z odciągniętym pokarmem. Potem poszło już gładko i Graham karmiła psa piersią przez dwa lata.

Przypomina mi się kalendarz z sexy modelkami, którego jedno ze zdjęć też budziło kontrowersje, bo wyglądało jakby modelka karmiła piersią, ale w tamtym przypadku nie było to tak straszne jak tutaj, gdzie jest oficjalnie taka historia, pani czuje się z tym świetnie itd. Jakie życie potrafi być dla niektórych okrutne… I mimo wszystko nie mam tu na myśli mopsa, tylko tą smutną panią.

Foto: OAC

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*