XII zlot buldożków

15-tego maja byłam zbyt zajęta wygodnym układaniem się na plaży, żeby mi się plecy równo opaliły, ale zostawiłam doglife pod dobrą opieką:

To jest Bułka. Pojechała ze znajomymi do Warszawy na zlot buldożków jako mój korespondent. Biedna całkiem przemokła, ale ponoć zabawa była przednia:

XII zlot buldożków francuskich odbył się na Fortach Bema w Warszawie 15-tego maja.
Mimo niesprzyjającej pogody i po długich poszukiwaniach miejsca zlotu udało nam się tam dotrzeć.
Przywitały nas dziesiątki uśmiechniętych, choć mokrych od deszczu mordek buldożków. Tyle ślicznych brzydalów w jednym miejscu trudno sobie wyobrazić.


Można było się przekonać jak twój buldożek reaguje na inne psy tej rasy,  zapytać specjalistów z Azorres ( warszawskiej szkoły dla psów) jak poradzić sobie z problemem wychowawczym oraz wziąć udział w loterii i wygrać nagrodę dla siebie i swojego psiaka.


Był również poczęstunek oraz przepiękny tort z figurką buldożka z masy cukrowej na szczycie. Oczywiście mamy również pamiątkową torbę na zakupy z logo zlotu, choć muszę przyznać, że polowanie było na koszulkę, których niestety zabrakło.


Czekamy na więcej takich akcji i zapraszamy wszystkie buldożki w przyszłym roku, mam nadzieje, że organizatorzy się nie obrażą, że wysyłamy je z naszej strony.
Więcej o zlocie i organizatorach możecie poczytać na stronie zlotbuldogów
A także na na facebooku.

A teraz jeszcze więcej buldożków!


Troszkę się obśliniliśmy :/
Troszkę się obśliniliśmy, ale to nic.

Tak wyglądała Bułka w trakcie:

A tak po zlocie:


2 Comments on “XII zlot buldożków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*