Wszędzie jamniki, jamniki wszędzie

Czy czytają doglife jacyś właściciele/sympatycy jamników? To chyba najbardziej rozpoznawalna rasa psów. Nie da się z niczym pomylić tej wydłużonej sylwetki i krótkich nóżek. Gadżetów z jamnikami jest dość sporo, a mogą być naprawdę ciekawe. Wyszperałam kilka na etsy.com (w czasie tego szperania znalazłam też 3 bardzo kiepskie gadżety)

1. Naszyjnik

Ręcznie robiony naszyjnik w kształcie jamnika. Dzięki temu, że jest z cienkiego drucika i przedstawia tylko zarys sylwetki – nie jest nachalny. Wygląda bardzo elegancko i nie kojarzy się z szaloną pańcią, a takiego wizerunku najbardziej chciałabym uniknąć.

w680 (1)

2. Podpórka do książek

Jest wykonana ze stali, więc na pewno wytrzyma ciężar kilku większych tomów. Uwielbiam książki, większość wypożyczam z biblioteki, a te które mam zajmują całe półki, więc to nie dla mnie gadżet, ale na pewno komuś się może przydać.

il_570xN.334108344

3. Poduszki

Jamnikowe jaśki można do siebie zbliżać i oddalać, w zależności jak długiego chcemy mieć jamnika. Przytulaśne.
il_570xN.329269503

 

4. Ręczniki kuchenne

Nie dość, że łącznie przedstawiają wysublimowaną jamniczą sylwetkę, to jeszcze składa się ona ze słów kojarzących się z tą rasą: wiener, hot-dog, sausage itp.

il_570xN.369235305_qm69

 

5. Zestaw 6 serwetników

Czarne i eleganckie serwetniki będą ciekawą ozdobą stołu miłośników jamników (zdanie jak z Pani domu). To są takie serwetniki na jedną serwetkę. Ja bym chciała, żeby na moim talerzu stał sobie taki jamnik.

il_570xN.111087764

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*