Właściciele mopsów zarabiają najwięcej i mają najszczęśliwsze małżeństwa

6104748093_8d21ab7cab_zUwielbiam takie badania. Nie mają zbyt wiele z naukowości, ale za to poprawiają humor. Mnie szczególnie, bo zdradzam już dziś, że niedługo będę matką chrzestną nikogo innego jak właśnie przesłodkiej mopsiczki. Pokrętną drogą to będzie trochę mój pies, więc już czekam na to spływające na mnie bogactwo oraz szczęśliwe małżeństwo.

Badania zostały przeprowadzone w Wielkiej Brytanii przez Frontline Spot On na grupie 2000 właścicieli różnych ras psów. Oto wyniki!

Kończąc wątek mopsa, jeśli jesteś posiadaczem tego uroczego pieska masz dużą szansę zarabiać rocznie średnio 85 000 funtów, doliczając szczęśliwe małżeństwo – tylko pozazdrościć

Nikon D90 70-300mm

Za to o dziwo właściciele jednego z największych psów, czyli potencjalnie dość kosztownego w utrzymaniu są jednymi z najgorzej zarabiających. Mowa tu posiadaczach dogów niemieckich – zarabiają średnio 35000 funtów, czyli ponad dwukrotnie mniej niż mopsiarze. Biorąc pod uwagę ile kasy muszą przeznaczyć na utrzymanie doga, ich sytuacja finansowa nie maluje się w różowych barwach.

Dalmatyńczyki są najbardziej rozpieszczane przez domowników, którzy wydają na same przysmaki aż 17 funtów tygodniowo. Na szczęście pieniędzy właścicielom nie brakuje – wydatki na smakołyki nie przeszkadzają w kupieniu sportowego auta.

Posiadanie yorka oznacza, że najprawdopodobniej jesteś szczęśliwą osobą, a labradora – że jesteś do wzięcia. Bulldog angielski może oznaczać, że jesteś w związku, ale takim, z którego chcesz się wyplątać.

8581341253_550f0ac7a6_z

Właściciele goldenów są najbardziej wykształceni, aż 1/4 z nich ukończyła wyższą uczelnię, a część nawet posiada wyższy stopień naukowy.

Nie zaskakują dane na temat właścicieli buldożków francuskich. Ich właściciele to największy rockerzy, którzy na dodatek wierzą, że pies umie czytać w ich myślach.

Foto: Morgin, Liz St. Jean Photogaphy, smerikal

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*