Świąteczna Lola

Robienie zdjęć zwierzętom to bardzo trudna sprawa. Szczególnie jeśli jest się z psem sam na sam. Kiedy tylko kucam, żeby pstryknąć fotkę Lola podchodzi i liże, więc na zdjęciu widać tylko jej mokry nos albo kawałek ucha.

Mimo to postanowiłam się nie poddawać. Moją motywację wzmacnia dodatkowo fakt, że nadal nie oddałam profesjonalnego aparatu i wreszcie mają szansę zagościć na doglife zdjęcia nie robione telefonem.

Słabo znam się na robieniu zdjęć. Okazuje się, że dobry aparat to zdecydowanie za mało, aby osiągnąć spektakularny efekt. Ważne jest jeszcze światło, tło, no i współpraca ze zwierzakiem (o co bywa trudno). Efekty są jakie są – natomiast radochę miałam przednią. Lola zresztą też, bo niemiłosiernie się objadła smakołykami w trakcie sesji, zresztą nie ma dla niej większej nagrody niż zainteresowanie człowieka, a tego dostała również ponad miarę.

Świąteczną sesję wykorzystam do dwóch rzeczy: złożenia wszystkim moim kochanym czytelnikom najlepszych życzeń. Rodzinnej atmosfery i dużo spokoju! Oraz po raz kolejny zareklamowania Loli. Ja tam uważam, że pies to świetny prezent na święta, ale w tym roku to już raczej za późno, niemniej może podczas świątecznego spaceru ktoś z was poczuje, że brakuje mu właśnie Loli u boku i postanowi dać jej dom stały? Dla Lolci to na pewno byłby najlepszy prezent w życiu.

DSC_0668

DSC_0674

DSC_0679

DSC_0685

DSC_0688

DSC_0705

DSC_0716

DSC_0728

DSC_0729

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*