Spotkanie z Lolą

W niedzielę do Łodzi wpadli  Agnieszka i Janek, czyli  nowi właściciele mojej kochanej Loli. Nie wyobrażam sobie, że mogłabym się z Lolciakiem nie spotkać. Pogoda super, wyciągnęłam rower, spacer bardzo udany 🙂

Pierwsze i najbardziej szokujące dla mnie było odkrycie, że Lola mnie nie poznała. Jak do niej podeszłam to zaczęła się odsuwać, jak to zwykle robiła widząc obcych. Potem przyszła się dać pogłaskać i miziać, ale bez entuzjazmu większego niż do nowopoznanych osób. Pamięć złotej rybki normalnie! Trochę mi było przykro, ale biorę to za oznakę tego, że jest jej w nowym domu na tyle dobrze, że może specjalnie udawała, żeby już na tymczas przypadkiem nie wrócić?

A że jest jej w nowym domu dobrze, to jestem pewna. Lolka moim zdaniem była słodziakiem, ale nie była psem idealnym. Nieszczególnie wywnętrzniałam się na ten temat na doglife, bo nie chciałam zniechęcać potencjalnych zainteresowanych (oczywiście przy pierwszej rozmowie od razu powiedziałam jak na spowiedzi o Lolciaka numerach typu lęk separacyjny itp). Jednak nowi właściciel na moje pytanie, czy coś ich w Loli zaskoczyło, odpowiedzieli, że raczej nie, a jeśli już to tylko pozytywnie. W ogóle nie narzekali na wydrapane drzwi czy inne wybryki Lolciaka. Cierpliwi, wyrozumiali i konsekwentni – o to chodziło od początku. Lolka na pewno to doceni.

1924555_10151981540471980_1664522901_n

Lolka ma w warszawie dużą grupę znajomych psów, z którymi całą bandą grasują nad rzeką. Konfliktów poważniejszych brak. Pięknie się bawi z innymi psami, a szczególnie z jednym szczeniakiem, który kiedy pacnął ją łapą przewracała się na plecy w geście poddańczym, co wyglądało ponoć super zabawnie.

Na spacerze przychodziła grzecznie na zawołanie, Janek konsekwentnie dawał jej za to smakołyki. Wszyscy znajomi i rodzina nowych państwa Lolkę uwielbiają, łamie stereotyp pitbulla.

Podsumowując: Lolka lepiej trafić nie mogła, wygląda na super szczęśliwą, a mnie rozpiera duma i radość. Nie daję wpisu do kategorii Dom tymczasowy, tylko Sławne, bo dalsze jej losy możecie śledzić na facebookowym profilu Psigody Loli.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*