Ruda suka znów się puściła

Fajnie jak znani ludzie angażują się w pomaganie zwierzętom, szczególnie jeśli mówimy o osobach z najwyższej półki – Krystynie Jandzie, Stanisławie Celińskiej i Magdalenie Popławskiej oraz najbardziej znanej pani weterynarz w naszym kraju – Dorocie Sumińskiej. Tak na marginesie to słuchałam audycji w Tok Fm z panią Sumińską jak byłam w liceum, myślę, że miały one spory wpływ na to, że wybrałam te studia 🙂

Cel jest jak najbardziej szczytny – zachęcanie do sterylizacji/kastracji. Filmik trochę taki nieociosany. No bo niby ma być zabawnie, że pomyślimy najpierw, że baby na ławce plotkują o rudej sąsiadce, która się puszcza, ale niemal momentalnie każdy domyśla się, że to nie może o to chodzić. Nie jest tak zabawnie i oryginalnie jak było to w przypadku Mafii dla psa.

Do tych, co nie chcą kastrować czy sterylizować swoich zwierząt przekaz nie trafi, ale celem jest zebranie kasy dla Fundacji Karuna, która przeznaczy je na zabiegi dla swoich podopiecznych. Im więcej przeprowadzonych operacji tym bardziej wykastrowana bezdomność.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*