Regulamin komentarzy

Bez nazwy

Każdy, kto pisze bloga chce być czytany. Gdybym pisała tylko dla siebie robiłabym to w Wordzie i zapisywała na dysku. Piszę w szczególności dla moich czytelników, a kocham ich wszystkich miłością wielką. Mam ogromną satysfakcję z tego, że ktoś czyta moje teksty, że one się nawet niektórym podobają. Uwielbiam Wasze komentarze, cieszy mnie jeśli udaje mi się , rozśmieszyć, poruszyć, rozpocząć dyskusję na jakiś temat.

No właśnie – dyskusję. Z jednej strony – wiadomo – chciałabym mieć same lajki, słuchać pochwał itd. Ale z drugiej strony – dyskusja to rozwój, życie bloga, paliwo. Dlatego cenię tak samo komentarze, których autorzy zgadzają się ze mną, jak i wtedy kiedy mają zdanie odmienne.

Pocieszam się, że to cena ‚popularności’, że na moim blogu pojawili się tzw. hejterzy. Ale ja ich nie chcę.

Dlatego oświadczam, że od teraz będę wszystkie hejterskie komentarze usuwać. Zachęcam do niezgadzania się z moim zdaniem – macie do tego pełne prawo. Nie będę za to tolerować argumentów związanych z poziomem mojej inteligencji, najeżonych inwektywami itp. To mój blog, chcę się tu czuć dobrze i nie życzę sobie być tu obrażana. Podobnie nie chcę, żeby byli tu obrażani moi czytelnicy.

Być może będę powiadamiać hejterów o tym, że usunęłam ich komentarz, chociaż nie wiem czy chcę być później obrażana w prywatnych wiadomościach.

 

Foto: Simon Lieschke

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*