Randka z psem

Czyżby ‚dobra partia’?

Dokładnie dzisiaj czyli 20 lutego w Phoenix, stolicy stanu Arizona, odbędzie się ‚randka w ciemno‚ dla psów i ludzi.

Organizacja Dogs 24/7 ma nadzieję, że nowych właścicieli w ten sposób znajdą wszystkie najlepsze partie ze schroniska.

Całe zdarzenie będzie miało następujący przebieg:  należy się zgłosić aby wypełnić formularz ułatwiający wstępną selekcję kandydatów, a następnie każdy z 30 uczestników będzie miał do dyspozycji 3 minuty z każdym zwierzakiem.

Na 100% miłość od pierwszego wejrzenia!

Jeśli para od razu wpadnie sobie w oko to możliwa jest natychmiastowa adopcja psiaka lub ewentualny kolejna randka mająca na celu zapoznanie panny/kawalera z resztą rodziny, w tym z innymi pupilami.

Na razie rezultaty jeszcze nie zostały opublikowane, ale sam pomysł, żeby w taki sposób promować adopcję psów ze schronisk wydaje się być super.

Foto: roy_sinai, svenstorm, halcyonsnow

4 Comments on “Randka z psem”

  1. Znalazłem suczkę w Warszawie, możliwe że porzucona, malutka, czarna, i ma brzuszek jakby była w ciąży :(( kto chce szczeniaczka jakby co? ewentualnie czy ktoś mi pomoże? nie chcę jej oddawać do schroniska :((( pomocy 669-014-444

  2. Nie sądzę aby to był taki super pomysł. Przez to zwierzaki będą brane pod wpływem impulsu, by następnie po pewnym czasie w znakomitej większości wrócić do schroniska.

    Zwierzak to nie puchata kulka, którą się bierze pod wpływem impulsu. Każdej adopcji powinna towarzyszyć pamięć, że to zobowiązanie na lata!!!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*