Psy w autach, robiące to co lubią najbardziej

Po prostu psy w autach, robiące to co lubią najbardziej, to tytuł tego filmiku autorstwa Keitha Hopkina. Jest genialnie. Świetna muzyka i uśmiechnięte psie mordy, kiedy faktycznie robią to co uwielbiają – wychylają swoje głowy przez okna pędzącego samochodu i łapią w nosy miliony fascynujących dla nich zapachów, dają prawdziwie wzruszające doznanie. To wspaniałe móc patrzeć na szczęśliwe psy. Jedne są brzydkie, drugie ładne, rasowe i nie, łączy je przywiązanie do człowieka i pewna wobec niego bezradność oraz oczywiście zamiłowanie do jazdy z głową wystawioną przez szybę.

Dawno nic mnie tak nie wzruszyło. Mam ostatnio przesyt tych poważnych kampanii ze smutnymi psami, zmaltretowanymi, porzuconymi, krążącymi po fb od 2 lat, więc pewnie już dawno nieżyjących albo nikt nie wie co się z nimi teraz dzieje. Człowiek generalnie tylko torturuje, oddaje, porzuca, głodzi.

A jak się zobaczy szczęśliwe psy to, przynajmniej mnie, robi się tak miło, że jednak nie jesteśmy aż tacy źli, że ludzie kochają psy, chcą z nimi przebywać, kręcić o nich filmy i pozwalać im jeździć z wystawioną głową.

 

Dogs in Cars from keith on Vimeo.

3 Comments on “Psy w autach, robiące to co lubią najbardziej”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*