Prawdziwi twardziele kochają zwierzęta

W Baltimore przemoc wobec zwierząt jest niestety częstym zjawiskiem. Z tego powodu powstała kampania Show Your Soft Side. Na ich facebookowym profilu można na bieżąco śledzić ich poczynania. Pierwsze wejście może być szokujące, bo dużo piszą o tym jak okrutni i bezmyślni potrafią byc ludzie wobec zwierząt.

Ale pomiędzy okrpnościami jakie spotykaja zwierzaki, natykamy się na niosące pozytywne przesłanie akcje takie jak „Only a punk would hurt dog or cat” („Tylko śmieć może skrzywdzić psa lub kota”). Chodzi w niej o to, że faceci, często pochodzący z Baltimore i szerzej światu nieznani, ale uważani za prawdziwych twardzieli pokazują, że kochają zwierzęta.

Wśród modeli są gwiazdy futbolu, dziennikarze, jest kaskader, gwiazda MMA, muzyk Tommy Lee oraz policjant o swojsko brzmiącym nazwisku Waskiewicz. I właśnie historia tego ostatniego jest bardzo wzruszająca.

Dan Waskiewicz dostał wezwanie, że po okolicy grasuje niebezpieczny pies i należy go odstrzelić, bo zagraża okolicznym dzieciom. Kiedy dotarł na miejsce zobaczył ludzi chowających się w domach i krzyczących na błąkającego się zwierzaka. Dan, będący wielkim miłośnikiem psów, po prostu… zawołał psa, który przybiegł do niego przestraszony z podkurczonym ogonem i zaczął go namiętnie lizać. W drodze do schroniska Waskiewicz postanowił, że psa jednak nie odda tylko adoptuje.

Aż się ciepło robi.


2 Comments on “Prawdziwi twardziele kochają zwierzęta”

  1. Podejrzewam, że to u nas się punk tak kojarzy, w stanach pewnie to brzmi bardziej naturalnie.
    Też wybieram piątkę, ale w ogóle na stronie jest ich więcej;)

  2. Wszystko fajnie ale Tommy Lee to wygląda akurat jakby chciał pożreć tego malucha 😉 No i to słowo „punk” mi się nie podoba-kieruje niechęć w kierunku konkretnej grupy, która się nim określa.
    Za to wersja nr. 5- niczego sobie ;0

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*