Pozwólmy dzieciom przebierać psy…

…ale w mobilnej aplikacji.

Skutek tej reklamy jest według mnie zupełnie odwrotny od zamierzonego. Chodzi w niej o to, żeby dzieci zamiast gnębić pieski przebieraniem i malowaniem – robiły to samo w aplikacji na iPada Mini Pupstars. Moim zdaniem jednak pieski w reklamie wyglądają tak uroczo, że w ogóle to nie zniechęca do zakładania im peruk i nakładania kolorowych farbek.

Podczas kastingu producenci (swoją drogą to firma z Wielkiej Brytanii, ale o swojsko brzmiącej nazwie bielecki&bielecka), podczas kastingu  zwracali baczną uwagę na to, by zwierzęta dobrze się czuły podczas kręcenia. Szukano łagodnych temperamentów oraz więzi łączących psy i dzieci, żeby wszystko szło idealnie gładko.

Mam kilkuletnią siostrzenicę – wiem, że kiedyś lubiła komputerowe gry przebierankowe, więc ta pewnie też by jej się podobała, wróżę sukces, jeśli aplikacji uda się przedrzeć przez gąszcz konkurencji (te przebieranki to pokaźny segment). Niestety jeśli producenci chcieli, żeby aplikacja była zamiast przebierania żywego psa – to może się moim zdaniem nie udać

Psy i dzieci razem to zawsze kwestia rozsądku rodziców. W szczególności nie należy zostawiać pitbulli sam na sam z kilkulatkami, bo może się to skończy tak:

qd3yonm

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*