Pit Bull Theory

Pit Bull Theory

Jak ten czas szybko leci! To już 10 sezon Big Bang Theory (polski tytuł Teoria Wielkiego Podrywy, mimo że chyba trafny jako tłumaczenie, jest jednak okropny)! Nie oglądałam od samego początku, z czego się bardzo ucieszyłam, bo nie ma to jak w samotny weekend odkryć, że jest fajny serial i – wow- na dodatek są tego serialu już trzy sezony (Kamila, dzięki za podsunięcie tytułu!).

Życia serialowych gwiazd raczej nie śledzę, ale trafiłam na informację, o ślubie aktorki grającej Penny – Kaley Cuoco. Wydawało mi się, że było to jakoś niedawno, więc jakie było moje zdziwienie, gdy wczoraj przeczytałam, że już się rozwiedli i to po wcale nie krótkim czasie jak na hollywoodzkie standardy dwóch lat. Ten czas naprawdę cholernie szybko leci.

No ale jako, że doglife nie jest stroną wyłącznie plotkarską przejdę wreszcie do psów. Otóż Kaley jest właścicielką dwóch pitbulli (w Stanach pitbull to ogólnie wszystkie psy typu amstaff, bulterier, staffik, u nas mówi się teriery typu bull czy bullowate), niedawno adoptowała też małe szorstkowłose biedactwo o imieniu Chester. Jest miłośniczką zwierząt, oprócz psów kocha też konie.

Psy pomogły jej przetrwać trudny ostatni rok, a ona postanowiła się im odwdzięczyć, uczestnicząc w akcji zorganizowanej przez fundację Stand Up For Pits. Organizacja ta zajmuje się głównie przeciwdziałaniem walkom psów i pomaganiem psom, które doświadczyły tego koszmaru. Tak, tak, może się wydawać, że to nasz kraj jest niecywilizowany, bo ludzie zabijają psy siekierami i zakopują półżywe w lesie, ale na zachodzie mrożące krew w żyłach historie również się zdarzają. Walki psów – mam nadzieję, że tego u nas nie ma w ogóle, ale z pewnością nie na tak ogromną skalę jak w Stanach, tam jest to realny problem.

Chcąc zakończyć czymś optymistycznym: Kaley rozbawiła publiczność swoim żartem. Tuż przed nią występowała komiczka Whitney Cummings, która prezentowała stand up na temat randkowania. Kaley Cuoco weszła na scenę i zaczęła żartować o swoich problemach mówiąc:

Did you also get a tattoo of your wedding date on your back? No? That was just me?

🙂

3 Comments on “Pit Bull Theory”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*