Pies torebkowy

Myślę, że jest sporo osób, którym w jakimś stopniu zależy na tym, aby fajnie wyglądać z psem albo żeby chociaz sam pies dobrze wyglądał. Był oryginalnej rasy, miał wyjątkowe umaszczenie, zgrabna sylwetkę, aby przyciągał spojrzenia płci przeciwnej, wzbudzał respekt albo chociaż podziw dla właściciela, bo pies jest na przykład jakoś ułomny. Prawie każdy ma jakieś preferencje co do wyglądu. Jedni lubią psy kudłate, inni gładkowłose, małe bądź duże itd. Nie widzę w tym nic złego, że się wybiera psa takiego jaki nam się podoba z wyglądu (oczywiście uwzględniając fakt, że wygląd, jak to w życiu, nie musi iść w parze z dobrym charakterem).

Potępiam natomiast ludzi, dla których jedynym powodem, czy najwazniejszym jest posiadanie psa ‚na pokaz’, bo pokaz kończy się najczęściej, kiedy pies przestaje być słodkim szczeniakiem. Jeśli ktoś chce mieć psa tylko po to, żeby fajnie z nim wyglądać – jest rozwiązanie: głowa chihuahua za $37.

Można ją doczepić do torby, plecaka, umieścić ją tak, żeby wydawało się, że pies siedzi w kieszeni bluzy. Na pewno wiele osób zwróci na taki uroczy, szydełkowy detal uwagę, a jeśli się znudzi – można go legalnie wyrzucić do kosza, przywiązać do drzewa czy spalić – sposoby pozbywania się psów są przecież nieograniczone.

Do kupienia na etsy.com

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*