Tinkerbell Hilton

Pod koniec ubiegłego roku Tinkerbell, czyli rozkoszna chihuahua Paris Hilton znalazła się na 59 miejscu rankingu psów popkultury sporządzonego przez American Kennel Club, plasując się obok takich gwiazd jak Scooby-Doo, Pluto, Snoopy, Lassie, Goofy czy Odie (ten z Garfielda). Fani Paris i jej pupilka są oburzeni! To niby niezły wynik jak na 125 psów, ale, halo, ten pies napisał własną książkę! Tak, tak. Zatytułowana jest  ‚Pamiętniki Tinkerbell Hilton: moje życie z Paris”.

Tinkerbell Hilton
Paris upowszechniła modę na traktowanie zwierząt jako elementu stroju, jak biżuteria czy torebka – mówi się, że to ‚accessory dog‚. Dlatego też wszędzie ze sobą zabiera małą Tinkerbell- od zakupów w pobliskim markecie, poprzez sesje zdjęciowe, aż po najgorętsze kluby Nowego Jorku. Nic dziwnego, że to psiak ma najwięcej do powiedzenia o swojej właścicielce.

Książka jest przepełniona złośliwym poczuciem humoru i-jak zapewnia wydawca- bynajmniej nie opisuje Paris zbyt cukierkowo.

Tinkerbell nie jest jedynym pupilem Paris. W sumie na terenie jej rezydencji mieszka 17 małych psiaczków! Paris ujawniła ten fakt w  talk show Ellen DeGeneres , co sprawiło, że wszczęte zostało śledztwo w tej sprawie, ponieważ w Stanach zabronione jest posiadanie więcej niż 3 psów jeżeli nie jest się hodowcą.

Paris uwielbia ubierać swoje zwierzaki i to do tego stopnia, że stworzyła dla nich linię ubrań pod nazwą Little Lily.

Oprócz ciuszków znajdziemy tam naszyjniki, krawaty, breloczki, wszystko w charakterystycznym słodko-wyzywającym stylu.

Jakiś czas temu głośna było na temat tego, że kojoty zakradły się w nocy i zjadły dwa pieski Hiltonów. W Los Angeles takie sytuacje nie należą niestety to do rzadkości, gdyż rezydencje na wzgórzach graniczą z dzikimi terenami.

Generalnie jednak, zwierzaki Paris żyją w maksymalnie luksusowych warunkach- domek dla psiaków kosztował 325 ooo$ i jest mniejszą kopią domu Hiltonów. Ma dwa piętra, klimatyzację i czarny, kryształowy żyrandol.

Paris i jej zwierzaki cieszą się wielkim zainteresowaniem mediów ale też wzbudzają spore kontrowersje wśród miłośników psów. W Santa Barbara kierowniczka przytuliska dla zwierząt zakazała oddawania do adopcji małych piesków osobom poniżej 21 roku życia, w obawie o to, że posłużą one jako modne akcesoria inspirowane stylem Paris Hilton.

A tutaj trwający ponad 3 minuty film, w którym można obejrzeć w jakich luksusach żyją pieski.

Za to sama Paris posłużyła jako inspiracja twórcom serialu South Park, gdzie została przedstawiona jako totalnie zbzikowana na punkcie psów osoba, od której zwierzaki próbują się za wszelką cenę uwolnić.

Z przymrużeniem oka polecam, krążący po internecie filmik z Paris i Tinkerbell w rolach głównych.

One Comment on “Tinkerbell Hilton”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*