Parę akcesoriów dla pupila od znanych projektantów

Ceny kosmiczne, ale warto zobaczyć w jaki sposób projektanci chcą dopieszczać zwierzaki i ich włascicieli. Oto kilka naprawdę luksusowych towarów dostępnych w największych domach mody.

  • Nosidełko dla psa Barneys New York $1995

Nieprzemakalne wnętrze, wygodne, łączone rączki, okienko, które można zasłonić roletą. Zamykane od góry na suwak. Produkowane we Włoszech z wysokogatunkowej skóry

  • Skórzana obroża Gucci $310

Też włoska skóra. Różne kolory i trzy wielkości. Zawieszka Guccioli z kokardą i serduszkiem z wkomponowanymi literkami G.

  • Tweedowa kamizelka od Ralpha Laurena $95

Dla miłośników Sherlocka Holmesa. Nadaje dostojeństwa i powagi, a do tego miło otula w jesienne, chłodne poranki i wieczory.

 

  • Nosidełko z krokodylej skóry od Ralpha Laurena $18000

Jeśli dla kogoś torba Barneysa jest zbyt mało luksusowa Ralfph Lauren ma na to radę – nosidełko ze skóry afrykańskich krokodyli. Polecam policzyć zera w cenie (jakby pomnożyć to powiedzmy przez 3 wychodzi koło 54 000 zł).

  • Diamentowa miska Depedi $78

W porównaniu do nosidełka – taniocha, tylko 78 dolarów. No i faktycznie ładna. Ceramiczna, w różnych kolorach. Niestety – średnio można nią zadać szyku, bo nie pochodzi od znanego projektanta. Wstawiłam, bo trafiłam przy okazji.

 

 

  • Bejsbolówka dla psów Gucci $195

Niestety nie pokazują jak psy w tym wyglądają. Ma regulowaną długość poska pod gardłem i jakieś paski wokół uszu. Uwaga dla wszystkich chętnych! Dostępna wyłącznie w internecie!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*