Najbardziej wyczesany pies na Instagramie

najbardziej wyczesany pies

Dziś kolejny Instagramowy pies. Tym razem rasa, której być może stali czytelnicy by się po mnie nie spodziewali. A tu niespodzianka, bo bardzo lubię te pieski.

Chodzi o shih tzu (ile to razy widziałam pisane jako shit zu;). Z wyglądu to nie bardzo moja bajka, bo wolę psy gładkowłose, w szczególności lubię gładkie mordki, ale charakter wielu shih tzu jest tak ujmujący, często są bardzo wesołe, ale też zrównoważone, ciekawskie, milusińskie, niepłochliwe. To naprawdę fajne pieski.

Dokładnie w tej chwili pomyślałam o tym, że oprócz psa Kaley Couco, nie kojarzę żadnego pitbulla, amstaffa. Muszę poszukać. Był już u mnie buldożek, chart, wiele instagramowych psów było. Niekwestionowanym i chyba nie do pobicia na zawsze pozostaje w moim sercu gryfonik Digby.

Na Kumę wpadłam przypadkiem. W tytule artykułu było napisane: ten pies ma lepszą fryzurę od ciebie, więc sami rozumiecie – musiałam to zobaczyć. I rzeczywiście tak jest. Niemal na każdym zdjęciu ma inaczej ułożone swoje długie włosy. I jeszcze ten wystający języczek. Żałuję tylko, że nic a nic nie rozumiem z opisów zdjęć.

Więcej zdjęć znajdziecie na Instagramie.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*