Na jakie rasy psów lecą kobiety/mężczyźni?

Wiadomo, że podryw na psa działa, ale w jaką rasę zainwestować jak się chce poderwać dziewczynę albo chłopaka? 1000 osób -użytkowników moblinej aplikacji Klooff zrzeszającej milośników psów- odpowiedziało na to pytanie. Temat podjęło SunHerald.com

Jakie psy lubią mężczyźni u kobiet?

Na miejscu pierwszym i drugim – retrievery – golden i labrador. Potem chihuahua, pudel i beagle. Tak trochę każdy z innej parafii, ale chyba własnie chodzi o to, że każdy facet lubi co innego.

A jakie psy lubią kobiety u mężczyzn?

Na pierwszym miejscu – owczarek niemiecki, kobiety ponoć uważają, że dodaje męskości.  Na dalszych miejscach kobiety wybrałyby faceta z retrieverem, huskim i … buldożkiem francuskim (poczucie humoru – gwarantowane).

Dodatkowe wnioski:

  • na chihuahua faceci niby lecą, ale równocześnie przyznają, że panie z tymi pieskami oceniają jako łatwe i tępe (easy and dumb)
  • w zestawieniu nie pojawił się pitt bull, a to dlatego, że kobiety uważają facetów z tymi psami za obleśnych i podejrzanych (slimy and sketchy).

Wyniki raczej potwierdzają utarte steroetypy, co nieszczególnie mi się podoba, bo nawet za cenę udanej randki nikt mnie na chihuahua nie namówi. Zaskoczona jestem tylko tymi retrieverami – nie sądziłam, że mogą byc aż takim wabikiem i to na dodatek działać w obie strony. Jak się już poderwie faceta na labradora, to potem strach go poprosić, żeby go wyporowadził na spacer;)

Foto: William Doran, Olgierd Pstrykotwórca, 4224

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*