Na deskorolce za Tęczowy Most

na deskorolce

Odeszła gwiazda deskorolki, snowboardu i surfingu, a do tego super kompan i przyjaciel – poinformował jego właściciel Ron Davies. Oczywiście chodzi o Tillmana (Tillman the English Bulldog) – buldoga legendę. Zmarł w wieku lat 10 z przyczyn naturalnych. Ech, szkoda, że buldogi tak krótko żyją, mógł jeszcze zrobić wiele dobrego.

Przez te lata uśmiechy pojawiły się na wielu twarzach, dzięki jego niebywałym zdolnościom sportowym, ale też dlatego, że był po prostu bardzo przyjacielskim psem.

tillman-tribute

Tillman był rekordzistą Guinessa za najszybsze przejechanie 100m na deskorolce w kategorii psów oczywiście. Doskonale odnajdywał się w świetle jupiterów – wystąpił m.in w reklamie iPhona. Był znany zarówno w środowisku deskorolkowców jak i psiarzy. Był ikoną. Był 🙁

Wzruszające co mówi o nim jego człowiek:

„He was my best friend, my brother and my shadow, and when it was show time, it was amazing. He made millions and millions of people smile throughout the world. He was a little 60-pound butterball of inspiration for a lot of people.”

Wspomnijmy go, jeszcze raz oglądając jeden z jego kapitalnych filmików (który w sumie został obejrzany ponad 21 milionów razy).

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*