Letnie konkursy

Nie chcę zapeszać, ale być może na doglife też będzie jakiś konkurs niedługo. Na razie jest to w fazie planów, ale zaczęłam podpatrywać jak robią to inni. Okazuje się, że robią to fajnie i konkursów letnich jest co najmniej kilka.

1. Pies w Warszawie


W ogóle fajny blog. Ciągle coś tam się u Bonzo dzieje. Organizują konkurs Psie lato w mieście, którego zwycięzca musi przysłać jak najfajniejsze zdjęcie swojego psa, jak sama nazwa wskazuje, latem w mieście. Do wygrania są gadżety od Tchibo, m.in. zabawka o której pisałam, że jest super.

2. Świat Obrazu

Same fotograficzne te konkursy! Tutaj jednak nie chodzi wcale o zdjęcia zwierzaka. Konkursy organizowane przez Świat Obrazu są aż trzy „Wodne skojarzenia”, „Lato kolorów” oraz „Podróżujesz? Pokaż swoje zdjęcia i wygraj torby Lowepro”. Co to ma wspólnego ze zwierzakami? Że za każde przesłane do nich zdjęcia zostanie przekazana kasa na Fundację Azylu pod Psim Aniołem.

3. zwierzaki.net

Konkurs jest zatutyłowany „Pokaż swojego pupila.Tworzymy wakacyjną galerię zwierzaków”. Generalnie ma być wakacyjnie z psem. Nagrodami dla zwycięzców są koszulki. No i przynależność do wakacyjnej galerii zwierzaków oraz (być może) sława.


 

Zachęcam do brania udziału. Nie leżeć plackiem na plaży tylko ganiać z aparatem!

Foto tytułowe: fotzuyoko

One Comment on “Letnie konkursy”

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*