Kolejny najbrzydszy pies świata – Yoda

Kępki sterczącej sierści, wystający jęzor, krzywe i łyse kończyny wystarczyły, żeby zostać czempionem. 14- letni Yoda zdeklasował rywali w walce o miano Najbrzydszego Psa Świata 2011.

Mix chihuahua i grzywacza chińskiego (najprawdopodobniej) oprócz tytułu dostał też nagrody: $1000, sesję zdjęciową oraz pobyt w luksusowym apartamencie. No i zdobył wielu fanów – był niekwestionowanym faworytem publiczności.

Właścicielka Terry Schumacher opowiada, że znalazła brzydactwo za swoim garażem.

Najpierw pomyślałam, że to szczur!

Dopiero po chwili okazało się, że krzywy ryjek i dziwne długie nogi należą do psa.

Szkoda, ze Yoda jest już dość wiekowy, bo wróżyłabym mu karierę porównywalną z Samem, który Najbrzydszym Psem Świata został aż trzykrotnie.

A rywale wcale nie byli dużo ładniejsi:

2 Comments on “Kolejny najbrzydszy pies świata – Yoda”

  1. Do mieszania ras w celu zdobycia najdziwniejszego lub najbrzydszego psa jest naprawdę okrutne. Co innego jak piesek urodzi się z wadą lub jest po wypadku, ale celowe działanie w tą stronę powinno być karalne! Szkoda mi tych zwierząt, bo są męczone ciągłymi pokazami, jakimiś debilnymi wystawami itp. Przecież one są chore i powinno się je trzymać w ciepłym domku, pod opieką, a nie pokazywać by je wyśmiewano… Co, ludzi z downem, po amputacjach czy jakimiś widocznymi schorzeniami czy po wypadkach też będziecie zapędzać do cyrku?

  2. Bez sensu. Zrobil zwierzętam wielką krzywdę. Nie tylko z wygladu, bo nikt takich biedactw nie bedzie chcial, ale jemu jest zimno i zapewne zle się czuje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*