O serwisie

Po przeczytaniu pierwszych wpisów na doglife moja przyjaciółka powiedziała, że ma dzięki nim ma więcej historyjek do opowiadania w towarzystwie. No i super- przecież po to powstał ten blog! Już nie muszę opowiadać wszystkim o tym, co interesującego wiem o psach, tylko o tym piszę, a oni sobie sami czytają 🙂 A najfajniej jest, jak jeszcze można o tym później podyskutować.

Teoretycznie ta sekcja nazywa się ‚o serwisie’, ale chyba będzie na miejscu jeśli właśnie tu powiem parę słów o sobie. Nazywam się Jola Kijewska i obecnie jestem już oficjalnie osobą ‚pod trzydziestkę’. Z zawodu jestem weterynarzem, pracuję w przychodni PANKRACY w Łodzi.

Jestem mega fanem serialu ‚The Walking Dead’.

Mimo że piszę o psach, sama aktualnie nie mam żadnego pupila. Prowadzę natomiast dom tymczasowy, we współpracy z fundacją SOS-Amstaffy.

Dobrze mi idzie pisanie o sobie, więc właśnie rozważam uruchomienie drugiego bloga.

Chciałabym napisać, że jest to blog dla każdego, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale to ponoć kardynalny grzech wielu początkujących blogerów, więc powiem, że jest to blog dla miłośników psów oraz tych co lubią się pośmiać, obejrzeć fajne zdjęcia i kampanie reklamowe oraz poczytać o nowościach i ciekawostkach z psiego świata (poważne rzeczy będę przemycać co jakiś czas). Nie sądzę, aby wiele osób mogło nie należeć do żadnej z tych grup!