I jak tu nie lubić firmy Tchibo?

Kto śledzi doglife ten byc może natknął się na moje recenzje produktów Tchibo (miski z podkładką oraz zabawki i rękawicy), nie sądzę za to, żeby znalazł się ktoś na tyle wnikliwy, żeby wyłapać, że w rzeczywistośći firma przysłała mi jeszcze jeden produkt do testowania – smycz do joggingu.

Bułka i na niej łapa Kokosa

Jako, że sama psów nie posiadam moimi testerami stały się Bułka i Kokos, a w przypadku smyczy – również Ewelina, czyli ich właścicielka, która w ramach testowania smyczy zaczęła biegać z psami. Niestety zupełnie nie pasowało mi robienie zdjęć podczas używania smyczy (jestem średnim fotoreporterem co widać na załączonych obrazkach, poza tym psy to złośliwe bestie jeśli chodzi o pozowanie), więc recenzja poszła w zapomnienie.

Przyznaję, że trochę źle się z tym czułam, bo Tchibo zachowywało się wobec mnie przez cały czas bardzo fajnie, a że było pierwszą firmą jaka w ogóle zechciała ze mną współpracować, oferując mi za free naprawdę fajne rzeczy, będę mieć do nich wieczny sentyment.

Na i na dodatek, kiedy już zapomniałam nawet o poczuciu winy, Tchibo obdarowało mnie gwiazdkowym prezentem (zupełnie nieumawianym i niespodziewanym) w postaci zestawu kaw oraz życzeń – nie pozostało mi zatem nic innego jak zmusić siebie, Ewelinę i psy do spaceru w wyjątkowo mroźną pogodę i zgrabiałą ręką cykania fotek (których jakość musicie mi wybaczyć).

Recenzja

Już od początku Ewelina mówiła, że pas jest bardzo spoko. Ma kilka podstawowych zalet:

  • jest szeroki, więc nie wbija się w ciało, do tego od środka jest miękki i przewiewny
  • ma zapięcia do smyczy z prawej i lewej strony, dzięki czemu można sobie psa przyczepić gdzie się chce, a jak się ma dwa – to po jednym z każdej strony
  • ma kieszonkę na telefon i druga zapinaną na suwak – na przykład na torebki na kupy czy kasę
  • smycz z zestawu jest rozciągliwa, więc ani pies nie szarpie nas ani my psa przy nagłych zwrotach
  • ma odblaskowe lamówki, więc jest się dobrze widocznym w nocy

Żeby nie było – w szarej puchówce jestem ja – też przetestowałam, co prawda nie w biegu, ale zaświadczam, że wszystko powyższe to prawda. Fajnie jest iść na spacer i mieć wolne ręce, można na przykład swobodnie rozmawiać przez telefon.

A teraz jest jeszcze dodatkowa zaleta: smycz jest w promocyjnej cenie: 49zł, co czyni ją tańszą od np. Trixie .

 

One Comment on “I jak tu nie lubić firmy Tchibo?”

  1. Wszystko fajnie pod warunkiem, że pies umie spokojnie chodzic i nie wyrwie ci biodra przy nagłym zrywie w przeciwnym kierunku 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*