FUTRO – ogarnij zwierza!

Panie i Panowie – przedstawiem FUTRO,

czyli internetowy magazyn o zwierzakach!

Kto?

FUTRO powstało z inicjatywy Autorki bloga Psie Wedrówki, przy moim skromnym udziale. Nie ukrywam, że psie wędrówki i ich bohater Fado są moim absolutnie ulubionym blogiem o psach. Jest dowcipnie, gładko napisane i do tego piękne zdjęcia. A Fado to w ogóle kawał uroczego drania.

Co?

Część artykułów znacie już z doglife, ale będą też takie, których tu nie było i nie będzie. Poza tym artykuły innych autorów i o innej tematyce, bo nie tylko psiej, równiez kociej, a może i jeszcze szerszej.

Pierwszy numer to – wiadomo – eksperyment. Najlepiej przeczytać i się przekonać czy fajne- jest artykuł od groomerki odpowiadający na częste pytanie kiedy, jak często i w jaki sposób kąpać psy, jest kilka słów o blogu Podróże z psem. Powstał plan, żeby kontunuować dział adopcji, na pewno też będą relacje z ciekawych zwierzakowychwydarzeń – w pierwszym numerze zawody we freesbee w Warszawie (no i skąd się to freesbee w ogóle wzięło).

Jest sporo planów, pomysłów, no i troche roboty. Może coś okiem weterynarza? Może ktoś z czytelników coś podsunie? Może ktoś będzie się chciał w FUTRZE pokazać, bo maluje/szydełkuje/wykleja zwierzaki?

Dlaczego?

Doglife cały czas niezmiernie mnie cieszy. Ale po dwóch latach przydałby się jakiś powiew świeżości, a FUTRO to właśnie coś zupełnie innego. Nowa dla mnie forma cyklicznego ukazywania się, trochę inna tematyka, w ogóle współpraca z kimś.

Czytać szybko, bo drugi numer już się powoli robi🙂

One Comment on “FUTRO – ogarnij zwierza!”

  1. Bardzo fajny magazyn! Świetna grafika, wyjątkowo estetyczny produkt.

    Treść też niczego sobie, polecam na poprawę nastroju wszystkim wielbicielom zwierzaków i ładnych obrazów….:)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*