„Poszukiwacze wiosny” – konkurs z firmą APL

520

Uwaga! Konkurs zakończony!

Panie i Panowie z wielką przyjemnością zapraszam konkurs 🙂

Słówko o sponsorze

Nagrody ufundowała firma Animal Pharmaceutical  Laboratories – APL health&happiness. Mimo groźnie brzmiącej obcojęzycznej nazwy – jest całkowicie naszym, polskim producentem głównie karm oraz suplementów diety dla zwierząt (nie tylko psów – również kotów, gryzoni, zajęczaków, ptaków oraz wszelkich egzotyków). Oprócz tego ma w swojej ofercie preparaty na pchły/kleszcze i trochę naturalnych smakołyków. Jeśli ktoś uważa, że nasz rynek jest zdominowany przez koncerny-giganty, wciskające nam drogie produkty marnej jakości – APL powstał właśnie dla niego. Wszystkie produkty dostępne są w sklepie apl-zoo.eu.

Jak grać, żeby wygrać?

Nagroda dla zwycięzcy
Nagroda dla zwycięzcy

Konkurs pod tytułem „Poszukiwacze wiosny” polega na przesłaniu przy użyciu poniższego formularza zdjęcia swojego psa, oddającego się tytułowej czynności. Należy to zrobić do końca dnia 21 marca, kiedy wiosna oficjalnie już do nas zawita i mam nadzieję, że już nie trzeba będzie jej szukać. Każdy uczestnik może przysłać tylko jedno zdjęcie.

Dodatkowymi warunkami są:

  • polubienie na facebooku fanpage doglife.pl oraz APL
  • udostępnienie informacji o konkursie na swojej tablicy

Szczegółowy regulamin jest dostępny na stronie organizatora.

Zwycięzcę konkursu wyłoni juror – profesjonalny fotograf. Ale nie bójcie się – nie będzie oceniał jakości zdjęć, lecz ich kreatywność i pomysłowość. Na pewno uwzględni to, jak trudnymi modelami potrafią być wasze psiaki.

Nagrody

Nareszcie o nagrodach! Zdobywca pierwszego miejsca dostanie dla swojego pupila odpowiednią dla jego wielkości karmę suchą. Dwa kolejne miejsca zostaną nagrodzone suplementami diety APL omeg vit, które poprawiają kondycję skóry i sierści.

Nagroda za zajęcie II i III miejsca
Nagroda za zajęcie II i III miejsca

 

 

 

One Comment on “„Poszukiwacze wiosny” – konkurs z firmą APL”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*