Dom schadzek

motelKiedy pierwszy raz się  z tym zetknęłam – wyobraziłam sobie suczki z podwiązanymi jajowodami i przyprowadzanych do niech, żadnych kopulacji samców.. Na szczęście rzeczywistość nie jest aż tak wynaturzona jak moje wymysły.

Motel Pet w Brazylii (Belo Horizonte) to nie żaden dom publiczny tylko profesjonalne miejsce przeznaczone do spotykania się psów, których właściciele chcą się doczekać od nich potomstwa. Nie musi już suczka jeździć do samca ani odwrotnie – oboje moga spotkać się w tym romantycznym i spokojnym miejscu, a jeśli atmosfera jednak im się nie udzieli – mogą liczyć na usługi speców od sztucznej inseminacji. 

Motel Pet to część ośmiopiętrowego kompleksu, w skład którego wchodzą m.in miejsce dziennego pobytu, ogromny sklep z akcesoriami czy spa dla zwierząt.

Sam hotel jest urządzony głównie w erotycznych odcieniach – jest czerwone łoże oraz zasłony. Ciekawym elementem jest lustro na suficie- oczywiście w kształcie serca. Sesja dla dwojga w takim apartamencie to ok $50.

Hotel, a w zasadzie ogromne centrum dla zwierząt, które zatrudnia ponad 35 osób, to element większego zjawiska dziejącego się właśnie w Brazylii – rozwojowi klasy średniej, a co za tym idzie gigantycznemu wzrostowi liczby zwierząt towarzyszących.

1112BRAZIL-articleLarge

Liczba psów w tym kraju wynosi około 36 milionów, z czego ogomna większość stanowią rasy małe i miniaturowe. Podobne centra istnieją w wielu miastach kraju, a zakres ich usług stale rośnie. Z bardziej szokujących rzeczy – oferują na przykład botoksowe zastrzyki dla psów.

 

Foto: micheleart

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*