DIY – posłanie dla psa w stylu vintage

Jakie to stylowe! I jak przekonuje twórczyni bloga mysocalledcraftylife.com – łatwe do wykonania.

Sposoby z tego co się zdązyłam zorientować są dwa: albo jest to tylko jedna część walizki albo walizka z otwartym pod kątem prostym wiekiem, z czego drugi typ wyglada moim zdaniem fajniej.

Jak już mamy starą walizkę to wystarczy dorobic do niej nogi i dobrać poduszkę – najlepiej z vintage poszewką.

Wbrew pozorom wcale niekoniecznie jest to tania sprawa. Bo jeśli nie posiadamy starej walizy, to zakup walizki vintage może być sporym wydatkiem, szczególnie większych rozmiarów.

  • Mała walizeczka dla chihuahua jest moim faworytem! Pasuje do kuchni. 

 

  • To walizka z wspomnianej przeze mnie strony My so called crafty life. Też piękna i piekny pies. Na tej stronie znajdziecie też krok po kroku jak zrobić takie cudo.

  • Ta pochodzi ze strony green is the new blue. Służy jako posłanie dla długowłosego jamnika. W walizkach fajne są boczne kieszenie, do których można pochować zabawki. Jak widać jeśli poduchę szyje się samemu – można resztki wykorzystać do wykonania pasującego wzorem gryzaka.

  • Kolejny pomysł. Plus za wiewiórkę, psiak też słodki, ale trudno mi sobie wyobrazić posłanie dla zwierza w tak jasnym kolorze. Z bloga Run with scissors.

 

  • Mimo względów praktyczncyh, jasne posłania mają swój urok. Ta walizka zresztą była pierwszą jaką widziałam i od niej pochodzi pomysł na dzisiejszy wpis. incrediblethings.com

  • No i na sam koniec – coś yorkopodobnego w pudle na kapelusze. Wygląda bardzo przytulnie, piesek ponoć bardzo zadowolony. Z Design Sprout.

Foto tytułowe: mattyp_

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*