Czy wstydzisz się oglądać psiego siusiaka?

Do wpisu zainspirowało mnie to zdjęcie. Pochodzi z fanpage My Pit Bull is Family.

1176225_391824414254135_1208120097_n

Jest podpisane, że z pit bullem nie ma czegoś takiego jak ‚moja strona łóżka’. Ok – powiedzmy, że jest to dość zabawne. Ale zaraz, zaraz. Czy ten pies ma zamazane części intymne (których nota bene psy raczej nie uważają za ‚intymne’)?

Rany, roznegliżowane panie i panowie nie są tak skrzętnie cenzurowani, jak zupełnie nieświadomy i dla wszystkich ludzi całkowicie aseksualny pies. Czy nasz wstyd będziemy teraz przenosić na zwierzęta?

Powody zamazania psiego przyrodzenia widzę dwa:

  • że ktoś się może wstydzić patrzeć. No, ale litości – to jest pies. Tak jest zbudowany. Jak każdy samiec. To, że mogłoby być krępujące i sprawiać, że czulibyśmy się zażenowani, gdyby nagle wszyscy faceci zaczęli chodzić na golasa nie znaczy, że tak samo jest ze zwierzętami. Czy w takim razie zwierzęta powinny nosić bieliznę? Dzikie zwierzęta też?
  • że ktoś się może obawiać, że to zdjęcie trafi do jakiegoś zboczeńca. To niech sobie trafi i niech ten zboczeniec sobie z tym zdjęciem robi co chce. Ten konkretny pies z całą pewnością ma to głęboko w innej prywatnej części ciała.

Nagość zwierząt oraz dzieci na plaży nie jest dla mnie krępująca. Jest NORMALNA. Nie dajmy się zwariować i nie zakrywajmy psom genitaliów na zdjęciach.

Zdjęcie niezwiązane do końca z tematem, ale tez ocenzurowane.
Zdjęcie niezwiązane za bardzo z tematem, ale tez ocenzurowane.

Gość, który to zdjęcie zamieścił po fali krytyki ze strony internautów powiedział, że ‚nie lubi patrzeć’ na tą część ciała psa. Nie powiem, żeby to była moja ulubiona psia partia, zresztą wielokrotnie mówiłam, że generalnie wolę suczki, bo można je bez efektów ubocznych miziać po brzuszku, ale daleko mi do cenzurowania zdjęć.

A co wy na to?

Foto tytułowe: Compton & Wright

2 Comments on “Czy wstydzisz się oglądać psiego siusiaka?”

  1. Kiedyś widziałam wzwód u dużego psa i ogromnie mnie to zniesmaczyło. Więc rozumiem, że komuś może się to nie podobać.
    Gwoli ścisłości – ludzki interes też nie budzi we mnie przyjaznych uczuć. Jestem aseksualna i wolę piękno ubranych ciał.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*