Co można zrobić z trzema jamnikami?

Można się z nimi dobrze bawić. Pani Anne Marie Nihoul-Weaver ma wielkie szczęście – jej psy dzielą jej pasję: fotografię. Ona sama jest dość tajemnicza, chętniej posługuje się pseudonimem geckoam niż własnym nazwiskiem. Za to bardzo chętnie i rozlegle opowiada o psach.

Mocha

To jest Mocha. Jej imię pochodzi od tego, że absolutnie uwielbia zapach kawy ze Starbucksa. Aktualnie ma 3 lata i jest ponoć idealnym psem. A do tego od najmłodszych lat zbiera doświadczenia w modelingu.

Levi

Levi to  6 – letni jamnik, o bardzo oryginalnym umaszczeniu. Uwielbia aparat fotograficzny. Reaguje na niego podobnie jak większość psów na widok smyczy: bardzo się cieszy. Pozuje i chętnie pokazuje sztuczki, nie spocznie dopóki nie doczeka się sesji zdjęciowej. No i kocha ubrania! Chętnie chodzi w nich całymi dniami.

Pepper

Pepper jest najstarsza z całego towarzystwa – ma już 10 lat. O ile wiele jamników ma tylko jednego ulubionego człowieka, o tyle Pepper kocha wszystkich ludzi. Jest zdecydowanym przewodnikiem tego psiego stada. Zdjęcia lubi prawdopodobnie dlatego, że uwielbia być w centrum uwagi.

Zrobienie ładnego zdjęcia psu w ogóle jest trudne. Nigdy nie chce patrzeć w odpowiednią stronę, ciągle się rusza, zamyka oczy itd. Dlatego najbardziej doceniam zdjęcia, gdzie są wszystkie trzy na raz i wszystkie patrzą w dobrą stronę i jeszcze musiały pewnie chwilę zostać w bezruchu.

Na swoim profilu geckoam ma chyba z tysiąc zdjęć psiaków. Wybrałam parę takich, które najbardziej mi się podobają: piratów, Moulin Rouge, królewski ślub.

Zdjęcia dzięki uprzejmości autorki.

4 Comments on “Co można zrobić z trzema jamnikami?”

  1. I could use a couple of pies, too 🙂 I am haivng an american friend and her family over to celebrate thanksgiving on saturday. My oven is tiny, I can only cook one thing at a time, I am going to have to start cooking…today.

  2. koszmarki, w USA są sklepy dla psów z ogromnym wyborem np. psich lakierów do paznokci, psich wód toaletowych, płynów do płukania jamy ustnej itp. 😉 A zapach kawy ze Starbucksa to ja też uwielbiam 🙂

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*