A co gdyby psy grały w Mad Men?

Obejrzałam z wielkim zainteresowaniem pierwsze dwa sezony Mad Men, niektóre obrazki z tego serialu zostaną ze mną na długo, np. ginekolog palący papierosa praktycznie podczas badania albo w ogóle mit szczęśliwych przedmieść, gdzie w pozornie sielankowym domu rozgrywa się  koszmar. Potem oglądanie zarzuciłam, przez co musiałam sobie teraz odświeżyć imiona głównych bohaterów.

Mimo że na pierwszy rzut oka nie wszystkie psy są podobne do swoich aktorskich pierwowzorów, to należy mieć na uwadze fakt, że wszystkie psiaki to psy do adopcji. Pochodzą ze schroniska Animal Alliance i na szczęście po tej sesji zdaje się że większość zyskała nowe domy.

Pomysł wydaje się dobry dla organizacji pomagających zwierzętom. Zamiast łzawych historii psów o tym jak to zostały wyrzucone z domu albo właściciel je katował itd – ‚ej, ten pies jest podobny do Borysa Szyca!’ i może się znajda fanki chętne? Gwarancji nie daję, ale przeciez co szkodziłoby spróbować…

1. Don Draper – pies Ben

Przy opisie Bena nie ma za dużo szczegółów. Może nie jest tym na kogo wygląda?

2. Peggy Olson – pies Cori

Czy Peggy ma szansę równie dobrze radzić sobie w męskim świecie lat ’60 tak jak radzi sobie brytyjska królowa, miłośniczka corgich?

3. Roger Sterling – pies Fernando

Tu nie trzeba komentarza:)

4. Joan Harris – suczka Talli

Tu trzeba komentarza, bo podobieństwo wizualne jest znikome. Właściciel Talli powiedział, że dla niego to było ‚za dużo’. Joan – nigdy nie jest za dużo, więc dlatego własnie ta suczka jest przypisana tej osobie.

5. Pete Cambell – pies Ghost

Najbardziej przeze mnie nielubiana postać. Ponoć potem zmienia się nie do poznania i zdobywa serca widzów. Z Ghostem jest podobna historia – jest chihuahuą ale człowiek jest bezbronny wobec jego uroku.

6. Betty Francis – suczka Tasha

Tasha potrzebuje domu, w którym nie ma dzieci.

7. Harry Crane – pies Sonny

Nie za bardzo wryła mi się w pamięć ta postać. Ale za to pies – super.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

*