5 najlepszych koszulek dla psiarzy

Może któraś z nich nadaje się na walentynkowy prezent? Jest jeszcze trochę czasu, żeby ewentualnie się zdecydować.  Koszulek z pieskami, broszek, biżuterii dla kobiet jest dużo. Dla facetów jakoś mam wrażenie, że mniej, więc postanowiłam trochę poszperać. Ustawiłam je w kolejności od najfajniejszej do takiej średnio fajnej, ale rozśmieszającej.

Zaczynamy!

1. Wet Dog

Najlepsza. Trochę taka jak plamy u psychologa, trochę rozmazana, ale cudowny design, super projekt.

Wet-Dog-custom-t-shirt-design-585x731

 

 large_1332233494

fancy-tshirts.com

2. The Dogfather

Dla wielbicieli Ojca Chrzestnego. To dość popularny wzór, gdzieś mi mignęła taka, gdzie zamiast tego krzyża były dwie kości. Męska. Nie chcemy facetów w dziewczyńskich bluzkach z mopsikami czy buldożkami.

 

godfather T-shirt 

ebay.com

 3. Master?

Oryginalny obraz
Oryginalny obraz

Najpierw krótka lekcja historii. Skąd się wziął pies z gramofonem?

Pies ma na imię Nipper i pozował swojemu panu do obrazu, na którym słucha gramofonu, a raczej fonografu. Obraz miał tytuł „His Master’s Voice”, czyli „Głos jego pana”. Twórca od razu pomyślał o tym, żeby objąć obraz prawami autorskimi i zaproponować firmom fonograficznym jako logo. Pierwsza odmówiła, twierdząc, ze psy nie słuchają gramofonów, ale kolejna uznała, że jeśli autor zmieni fonograf na płytowy gramofon – chętnie kupi prawa. To wszystko dzieje się na przełomie XIX i XX wieku. Logo okazało się strzałem w dziesiątkę, samo w sobie stało się ikoną i doczekało się mnóstwa przeróbek.

Ta koszulka to jedna z takich wariacji.

tumblr_lqar86w5Mg1qkn459o1_500

shirtwoot.com

4. Holy Shih-tzu

Nie znam wielu mężczyzn, którzy byliby otwartymi wielbicielami tej rasy, ale jeśli już jakiś ma na tyle odwagi, żeby pokazywać się z takim psem (nie mam nic do rasy, po prostu uważam ją za bardziej dziewczyńską) to pewnie nie będzie miał problemu z założeniem takiej koszulki. Mnie rozśmieszyła.

il_570xN.294330588

etsy.com

5. Ask me about my weiner

Czyli dla nieznających angielskiego: Zapytaj mnie o moją parówkę. Po polsku śmieszy jakoś mniej, bo nie używamy standardowo tego określenia dla jamników. Poza tym teraz już znam tą koszulkę i nie dam się nabrać. Gdybym nie znała – mogłoby mnie rozbawić.

A1RJ_1_20130423142105039 

newegg.com

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*