10 najbardziej luksusowych psich domków

Niektórzy potrafią zrobić naprawdę wiele dla swoich pupili. Te domki wyglądają tak realistycznie ze swoimi wyszukanymi detalami, a do tego są tak drogie, że niejeden człowiek chciałby zamieszkać w czymś takim. Te 10 domków daje do myślenia na temat tego czym tak naprawdę jest psia buda i jak wiele są w stanie wydać niektórzy właściciele, żeby ich pieski stale merdały ogonkami.

Nie można oprzeć się wrażeniu, że domki w zasadzie nie są dla psów tylko dla ich właścicieli. Niektóre z nich kosztują tyle co normalny dom i pojawia się pytanie, czy nie można byłoby lepiej wydać takiej kasy. Ale zostawmy wątek ekonomiczny. Miłego oglądania!

1. Śródziemnomorska hacienda

Twój pies lubi hiszpańskie klimaty? The Celebrity Hacienda Dog House może być opcją idealną! Drewniane drzwi otwierają się prze delikatnym popchnięciu, zapobiegając wpadaniu wiatru i deszczu do środka. Światełka na ganku niestety nie świecą, ale przy odrobinie chęci da się podłączyć kable i zapewnić psu dyskretne oświetlenie wieczorami. Wątpię tylko, czy da się nakłonić psy do opłacania rachunków.

2. Szczypta nowoczesności

Hundehaus Cubix: the Modern Doghuse jest nowoczesną budą z interesującym ogromnym oknem. Jest wystarczająco dużo miejsca dla więcej niż jednego psa. Wnętrze idealnie nadaje się na małą galerię sztuki.

3. Miejska czerwona cegła

Masz psa w typie mieszczucha? The Brick Estate Dog House z czerwonej cegły i z białymi kolumnami na ganku da temu wyraz.

4. Zaciszny domek na prerii

Wiejskie klimaty mają swoich psich zwolenników. The Hundehaus Farm Dog House pozwala zażyć odrobiny wiejskiego życia nawet jeśli twój pupil żyje w mieście. W środku pies może komfortowo wypoczywać na flanelowej, kraciastej poduszce, jednocześnie doglądając swojego stada.

5. Buda w domu

Kto powiedział, że buda musi być na zewnątrz? The Townhouse Indoor Dog House daje twojemu psu komfort i poczucie prywatności w twoim własnym domu. Dodatkowo służy jako stolik pod lampę, który można postawić np.: obok łóżka.

6. Domek dla księżniczki

Bajkowy domek dla prawdziwej księżniczki. The Hundehaus Fairytale Dog House ma dwie urocze wieżyczki i koronę na przodzie. Twój pies może sobie nie zdawać sprawy z tego jak urocza jest jego buda, ale twoi ludzcy goście na pewno zzielenieją z zazdrości.

7. Domek Carringtonów

The Colonial Dog House to coś wyjątkowego dla bardzo wyjątkowych psów.

8. Przyczepa kempingowa

Coś dla lubiących podróże. No dobra, tak naprawdę to Luxury Caravan Dog House nie da się przyczepić do samochodu, ale na kempingu na pewno będzie się prezentować super.

9. W stylu angielskim

Prawdziwy Yorkshire terrier nigdy nie będzie się czuł u siebie, jeśli nie będzie mieszkał w domku w typowo angielskim stylu. The English Cottage Dog House jest stworzony do ustawienia w ogrodzie, tak aby ogrodnicy i inni dekoratorzy mogli obsadzić go roślinnością i aby teriery mogły poczuć się tam naprawdę szczęśliwe.

10. Najdroższa buda na świecie

Kosztuje ok 390 000 $ (!). Co jest takiego wyjątkowego w tej budzie? Np.: wyłożone owczymi skórami, podgrzewane łóżka, telewizor plazmowy z przyjaznymi psom programami i systemem głośników, spa, poidła z chłodzoną, filtrowaną wodą. Właściciele mogą obserwować swoje psy poprzez system kamer oraz zdalnie regulować temperaturę w domku.

2 Comments on “10 najbardziej luksusowych psich domków”

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

*