O serwisie

Po przeczytaniu pierwszych wpisów na doglife moja przyjaciółka powiedziała, że ma dzięki nim ma więcej historyjek do opowiadania w towarzystwie. No i super- przecież <strong>po to powstał ten blog!</strong> Już nie muszę opowiadać wszystkim o tym, co interesującego wiem o psach, tylko o tym piszę, a oni sobie sami czytają 🙂 A najfajniej jest, jak jeszcze można o tym później podyskutować.

Teoretycznie ta sekcja nazywa się ‚o serwisie’, ale chyba będzie na miejscu jeśli właśnie tu powiem <strong>parę słów o sobie</strong>. Nazywam się Jola Kijewska i obecnie jestem już oficjalnie osobą ‚pod trzydziestkę’. Z zawodu jestem weterynarzem, pracuję w przychodni PANKRACY w Łodzi.

Jestem mega fanem serialu ‚The Walking Dead’.

<a href=”http://doglife.pl/wp-content/uploads/2010/01/ja-i-bula.jpg”><img class=” wp-image-5877  ” alt=”Proszę Państwa – oto ja (ta po lewej).” src=”http://doglife.pl/wp-content/uploads/2010/01/ja-i-bula-1024×760.jpg” width=”553″ height=”410″ /></a> Proszę Państwa – oto ja (ta po lewej).

Mimo że piszę o psach, sama aktualnie nie mam żadnego pupila. Prowadzę natomiast dom tymczasowy, we współpracy z fundacją SOS-Amstaffy.

Dobrze mi idzie pisanie o sobie, więc właśnie rozważam uruchomienie drugiego bloga- jolalife.pl 😉

Chciałabym napisać, że jest to blog dla każdego, że każdy znajdzie tu coś dla siebie, ale to ponoć kardynalny grzech wielu początkujących blogerów, więc powiem, że jest to <strong>blog dla miłośników psów oraz tych co lubią się pośmiać, obejrzeć fajne zdjęcia i kampanie reklamowe oraz poczytać o nowościach i ciekawostkach z psiego świata </strong>(poważne rzeczy będę przemycać co jakiś czas). Nie sądzę, aby wiele osób mogło nie należeć do żadnej z tych grup!